Поліпшення первинної медицини завдяки співпраці з Українським фондом соціальних інвестицій
Міський голова Оксана Вінницька підписала угоду в рамках проєкту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури – поліпшення первинної медицини. УФСІ VII», що впроваджується Українським фондом соціальних інвестицій.08:54 26.11.2021









