Відбувся міський турнір з мініфутболу, присвячений Дню пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років
⚽️ У місті Шахтарське 9 травня відбувся міський турнір з мініфутболу, присвячений Дню пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років 🇺🇦
У турнірі взяли участь команди:
🏆 «Футбольні друзі»
🏆 «Хижаки висот»
🏆 «Любарт»
🏆 «Горняк»
🏆 FC «Roma i Co»
Під час заходу всі присутні вшанували пам’ять загиблих захисників України хвилиною мовчання та виконали Державний Гімн України 🇺🇦
За результатами турніру:
🥉 3 місце — команда «Любарт»
🥈 2 місце — команда «Футбольні друзі»
🥇 1 місце — FC «Roma i Co»
Індивідуальні нагороди отримали:
🏅 Кращий воротар — команда «Любарт»
🏅 Кращий гравець — команда «Хижаки висот»
🏅 Кращий бомбардир —команда FC «Roma i Cо».
Після матчів відбувся конкурс футбольної техніки «З м’ячем на ти», у якому найкращий результат показали:
⚽️ команда «Горняк»
⚽️ команда «Футбольні друзі»
Подякою від Федерації футболу м. Шахтарське за професійне проведення арбітражу та допомогу в організації турніру нагороджено Клименка Олександра.
Окрему щиру подяку висловлюємо Бойку Руслану за постійну допомогу в організації турнірів та фінансову підтримку спортивних заходів. Завдяки таким людям спорт у нашій громаді розвивається та об’єднує молодь і дорослих ⚽️
Щиро дякуємо всім учасникам, суддям, організаторам та вболівальникам за яскраві емоції, чесну боротьбу та любов до спорту!
Разом — до нових перемог!