Відбулося засідання виконавчого комітету
15 травня відбулося засідання виконавчого комітету Шахтарської міської ради під головуванням очільниці міста Оксани Вінницької. Під час засідання члени виконкому розглянули низку важливих питань, спрямованих на забезпечення стабільної життєдіяльності громади.
Зокрема, заслухано інформацію про підсумки виконання бюджету Шахтарської міської територіальної громади за І квартал 2026 року та про виконання фінансових планів Шахтарського МЖКП і КП «ТЕРРА-НОВА» за аналогічний період.
Окрему увагу було приділено підсумкам роботи Шахтарського МЖКП в опалювальний період 2025–2026 років, а також підготовці підприємства до стабільного проходження наступного опалювального сезону та посиленню роботи щодо своєчасної оплати житлово-комунальних послуг.
Окрім того, члени виконкому затвердили Перелік заходів з підвищення стійкості Шахтарської міської територіальної громади до кризових ситуацій, викликаних припиненням або погіршенням надання важливих для її життєдіяльності послуг чи для здійснення життєво важливих функцій на 2026-2028 роки, та заслухали інформацію про стан загального травматизму в 2025 році в місті Шахтарське.
Засідання було завершено розглядом низки питань щодо квартирного обліку за місцем проживання, а також рішень, спрямованих на захист законних прав та інтересів неповнолітніх осіб.
Відділ з питань внутрішньої політики та інформації