Привітання міського голови з Міжнародним днем сім'ї
Щиро вітаю вас із Міжнародним днем сім’ї — святом любові, підтримки, взаєморозуміння та родинного тепла. Саме сім’я є найбільшою цінністю в житті кожної людини, джерелом сили, надії та натхнення. У родинному колі ми вчимося любити, довіряти, підтримувати одне одного та долати життєві випробування.
Сьогодні з особливою вдячністю і болем згадуємо українські родини, які переживають важкі часи війни. Родини, що втратили своїх рідних, які чекають повернення захисників із фронту, полону чи сподіваються на звістку про зниклих безвісти. Низький уклін усім, хто зберігає віру, єдність і любов попри всі труднощі. Саме родина сьогодні є тією опорою, яка допомагає вистояти та наближати Перемогу.
Бажаю кожній українській сім’ї миру, злагоди, добробуту та щасливих моментів поруч із найдорожчими людьми. Нехай у ваших домівках завжди панують любов, взаємоповага і тепло, а наша Україна якнайшвидше дочекається мирного та щасливого майбутнього.
Міський голова Оксана Вінницька
